Пн-Пт: 9:00 — 21-00 Сб-Нд: 10:00 — 18:00
Київ, вул. Газопроводна, 3

Рихтування автомобіля Ремонт бампера Зварювальні роботи

Рихтування автомобіля Ремонт бампера Зварювальні роботи Рихтування без фарбування Видалення вм’ятин без фарбування.

Відвідавши наш Автосервіс, на вас і ваш автомобіль чекає тепле приміщення в зимову погоду, в процесі роботи ви можете почекати в кімнаті відпочинку з телевізором та WI-FI. Робота проводиться з гідравлічного підйомника, під час роботи можна оглянути всю ходову систему автомобіля. Зі звичайного домкрата цього не зробити!

Рихтування без фарбування. Видалення вм’ятин без фарбування

Рихтування автомобіля

Найкращий спосіб відновлення форми кузова. Він призначений для усунення дрібних, але різких перегинів чи витяжок металу. Наші кваліфіковані фахівці за допомогою найсучасніших інструментів повністю відновлять геометрію кузова і усунуть нерівності, зробивши поверхню авто ідеально гладкою, а також повністю підготують до фарбування автомобіль.

У нашому розпорядженні тільки найякісніші інструменти - важелі, притиски, молотки, фасонні плити, оправки та ручні ковадла.

Рихтування кузова автомобіля – один з найважливіших етапів кузовного ремонту, в якому ми завжди прагнемо досягти найкращого результату! Чим вигідний такий спосіб ремонту? Він займає мало часу і здатний усунути навіть порізи та вм’ятини незначного розміру. СТО АвтоСервісОк! з радістю візьметься за цю ювелірну роботу!

Заміна порога Ford

Заміна порога з наварюванням підсилювача, повна підготовка із зачищенням від корозії та нанесення антикорозійної обробки. Зварювання днища автомобіля з використанням сучасних зварювальних апаратів, які дозволяють чітко дотримуватися технології ремонту і практично не зачіпають поверхню кузова в прилеглих до місця ремонту зонах.

Під час експлуатації колісна арка схильна до різних впливів, що викликає її пошкодження. Найчастіше за все відбувається корозія арки. Найбільше випадків корозії відзначається на задніх арках. Ця кузовна проблема пов’язана з тим, що виробники для захисту арок використовують герметик, який має комірчасту будову, і при перепадах температури накопичує частки води та бруду, що в кінцевому результаті призводить до корозії. Після зварювання потрібно обробити зварні шви, відшліфувавши їх. Потім всю поверхню, де проводилася обробка та видалявся лакофарбовий шар, необхідно загрунтувати, обробити антикорозійними розчинами та пофарбувати.

Ремонт бампера

Ми відновлюємо бампера з ударами будь-якої складності, чи це легке поглиблення, чи серйозна вм’ятина з проривом полотна. Для ремонту даних пошкоджень бампер знімається, місце удару нагрівається промисловим феном і випрямляється практично до первісного вигляду. Якщо бампер має прорив полотна чи тріщини, пластик зварюють методом паяння. Далі маляр вирівнює поверхню бампера, ґрунтує та фарбує. Після висихання бампер встановлюється на місце та полірується (за бажанням).

Вартість послуг

Роботи Вартість
Оцінка ступеня деформації -
Зварювання від 300
Готування від 600
Готування дверей 1000
Заміна порога 2500
Заміна крила 600
Заміна дверей 800
Заміна скла у двері 500
Заміна лобового 800
Заміна бампера 600
Пайка бампера від 300
Локальне фарбування бампера від 800

Увага. Ціни, вказані на сайті, мають інформаційний характер. Точну вартість та наявність товару уточнюйте за телефоном.

Автосервісок!

Способи оплати послуг
- Готівковий розрахунок
- Безготівковий розрахунок.

Наша станція спеціалізується на комплексному ремонті автомобілів: Заправка кондиціонера, Зварювання аргоном, 3D розвал сходження. Рихтувально-малярні роботи, діагностика ходової частини, діагностика двигуна, комп’ютерна діагностика, заміна ГРМ, заміна зчеплення, ремонт ходових, зварювальні роботи вихлопних систем та кузовів, антикорозійна обробка, миття автомобіля, а також хімчистка салону, шумо-віброізоляція та інші види послуг з ремонту Вашого автомобіля. Для більш детальної інформації та для запису на СТО телефонуйте за телефонами, вказаними нижче.

Наша адреса:

• Київ, вул. Газопроводна, АвтосервісОК

Телефони:

• (096) 132 02 47
• (099) 044 89 67

Режим роботи:

• Пн-Пт: 8:00 — 20:00
• Сб: 8:00 — 18:00
• Нд: 11:00 — 17:00
• Заправка кондиціонера: 8:00 — 20:00
• Антикорозійна обробка: 8:00 — 20:00
• Развал Схождення 3D: 8:00 — 20:00
• Ремонт двигуна: 12:00 — 18:00
• Автоелектрика: 12:00 — 18:00
• Ремонт ходової: 09:00 — 20:00
• Покраска автомобіля: 10:00 — 18:00
• Автомийка: 09:00 — 20:00