Пн-Пт: 9:00 — 21-00 Сб-Нд: 10:00 — 18:00
Київ, вул. Газопроводна, 3

Ремонт двигуна

Ремонт двигуна автомобіля. Двигун найважливіший і найскладніший агрегат будь-якого автомобіля. Однак настає час, коли кожен двигун виробляє весь свій потенціал і виходить із ладу. На допомогу приходить плановий ремонт.

Типи ремонту двигунів, способи усунення несправностей

Способів ремонту двигуна дуже багато, всі вони визначаються в залежності від особливостей експлуатації двигуна, догляду за ним. Але можна виділити три основні види ремонту двигунів:

Поточний ремонт

Ремонт середньої складності

Капітальний ремонт

Поточний та середній ремонт передбачає заміну окремих деталей, що були зношені, або вийшли з ладу, заміну, налаштування блоків керування, ремонт турбін, заміну подушок. Ремонт двигунів визначається залежно від показників комп’ютерної діагностики, може включати всі зазначені вище та додаткові роботи.

Капітальний ремонт складніший. Він включає повну або часткову розборку двигуна, торцювання (шліфування головок блоку циліндрів), розточування циліндрів, інші роботи при необхідності. Незалежно від виду ремонту, проводити його мають професіонали.

У СТО АвтосервісОк! є найсучасніше обладнання, за допомогою якого проводиться якісна діагностика. Наш досвід роботи, а також наявність кваліфікованих фахівців із двигунів внутрішнього згоряння дозволяють нам здійснювати ремонт будь-яких двигунів автомобілів.

Заміна олії в двигуні

В процесі експлуатації автомобіля масло в двигуні неминуче забруднюється, внаслідок чого прискорюється знос деталей, які труться. Від ступеня чистоти масла залежить ресурс роботи двигуна, його надійність, потужність та показники екологічної безпеки. У моторне масло потрапляють домішки органічного та неорганічного походження.

Органічні є побічним продуктом згоряння палива, а також окислення та теплового розкладання олії. Неорганічними домішками є пил, частинки, що утворюються внаслідок механічного зношування елементів, а також технологічні забруднення, що неминуче потрапляють усередину при виготовленні або ремонті двигуна.

Рекомендації щодо періодичності заміни олії в ДВЗ

Проміжок часу між черговими замінами олії двигуна (ДВЗ) залежить від кількох параметрів. По-перше, необхідно орієнтуватися на рекомендований виробником сервісний інтервал. По-друге, слід звертати увагу на умови використання, головними з яких є режим експлуатації, якість палива, забрудненість повітря, кліматичні умови регіону. Виробник може вказати, що заміна олії повинна проводитися раз на 12 місяців чи кожні 10000 км. пробігу. Однак при експлуатації у «важких» умовах цей інтервал рекомендується скорочувати.

Сьогодні деякі виробники оснащують автомобілі двигунами з продовженим сервісним інтервалом. Якщо вірити рекламі, заміна олії в ДВЗ таких автомашин має проводитися через 30 000 км. пробігу. Система «longlife» передбачає використання спеціальних моторних олій, а також експлуатацію в певних умовах та режимах роботи.

Вибір моторної олії

Обираючи моторну олію, потрібно ознайомитися з інструкцією з експлуатації або наданою виробником сервісною книгою. У цих документах вказуються основні характеристики олії, рекомендованої для використання в даній моделі.

Моторні олії за своїм складом поділяються на мінеральні, синтетичні та напівсинтетичні. Мінеральні є щадними для двигуна, проте вони менш стійкі до перепадів температур і порівняно недовго зберігають свої експлуатаційні характеристики. Синтетичні моторні олії краще підходять для використання у важких кліматичних умовах, проте їх не рекомендується застосовувати у зношених двигунах, оскільки вони можуть спровокувати їх швидке зношування.

Напівсинтетичні олії підтримують мотор чистим, забезпечуючи при цьому досить щадний режим експлуатації. Однак, збираючись проводити заміну олії в двигуні (ДВЗ), необхідно пам’ятати про рекомендації компанії-виробника. Використання масла класом вище вказаного може виявитися несумісним із конструкцією двигуна.

Враховувати рекомендації виробника при заміні олії вкрай важливо, так як різні автоолії різняться за хімічним складом і властивостями присадок, які додаються. Це означає, що кожна олія розрахована на використання в двигунах певної конструкції. Неправильний підбір автоолії в кращому випадку призводить до підвищення витрати палива та зниження потужності двигуна. У гіршому випадку - прискорює зношування деталей двигуна, приводячи до необхідності дострокового ремонту.

Ознаки необхідності заміни олії в ДВЗ

У разі сумнівів в тому, чи настав час заміни олії в ДВЗ, досвідчені автомобілісти проводять простий тест. Для цього олію з двигуна потрібно капнути на лист паперу. На аркуші утворюється жирна пляма з темним центром. Якщо темний край наближений до жирного - значить, олія практично виробила свій ресурс і настав час її замінити.

Вартість послуг

Роботи Вартість
Комп’ютерна діагностика двигуна, визначення несправностей та ступеня зносу деталей 250 грн
Заміна ременя ГРМ та роликів від 1500 грн
Заміна свічок від 50 грн/шт
Заміна олії 200 грн
Заміна зчеплення від 2000 грн
Заміна олії у коробці 350 грн
Заміна антифризу 350 грн
Чистка форсунок на стенді 100 грн/шт
Капітальний ремонт двигуна від 9000 грн
Ремонт КПП -

Увага. Ціни, вказані на сайті, мають інформаційний характер. Точну вартість та наявність товару уточнюйте за телефоном.

Автосервісок!

Способи оплати послуг
- Готівковий розрахунок
- Безготівковий розрахунок.

Наша станція спеціалізується на комплексному ремонті автомобілів: Заправка кондиціонера, Зварювання аргоном, 3D розвал сходження. Рихтувально-малярні роботи, діагностика ходової частини, діагностика двигуна, комп’ютерна діагностика, заміна ГРМ, заміна зчеплення, ремонт ходових, зварювальні роботи вихлопних систем та кузовів, антикорозійна обробка, миття автомобіля, а також хімчистка салону, шумо-віброізоляція та інші види послуг з ремонту Вашого автомобіля. Для більш детальної інформації та для запису на СТО телефонуйте за телефонами, вказаними нижче.

Наша адреса:

• Київ, вул. Газопроводна, АвтосервісОК

Телефони:

• (096) 132 02 47
• (099) 044 89 67

Режим роботи:

• Пн-Пт: 8:00 — 20:00
• Сб: 8:00 — 18:00
• Нд: 11:00 — 17:00
• Заправка кондиціонера: 8:00 — 20:00
• Антикорозійна обробка: 8:00 — 20:00
• Развал Схождення 3D: 8:00 — 20:00
• Ремонт двигуна: 12:00 — 18:00
• Автоелектрика: 12:00 — 18:00
• Ремонт ходової: 09:00 — 20:00
• Покраска автомобіля: 10:00 — 18:00
• Автомийка: 09:00 — 20:00